Records

In de eerste tabel staan alle records per nummer vanaf de 37ste EY-Parthenon Ringvaart Regatta van 2012, toen de route officieel 100 kilometer lang werd. De oude records, van vóór dit jaar, zijn daaronder te vinden.

Nummer   Tijd Vereniging Jaar Opmerking
           
Heren          
Heren Dubbelacht H8* 07:24:35 R.V. Breda 2013  
Heren Acht H8+ 07:15:09 D.S.R.V. Laga 2014  
Heren Overnaadse Acht HOv8+ 11:04:42 KR&ZV Maas 2016  
Heren Gestuurde Dubbelvier H4* 08:41:00 D.S.R. Proteus-Eretes 2014  
Heren Dubbelvier H4x 07:24:17 Bremen 2019  
Heren Gestuurde Vier H4+ 08:55:58 D.S.R. Proteus-Eretes 2018  
Heren Vier zonder H4- 07:37:54 D.S.R. Proteus-Eretes 2019  
Heren Gestuurde C Vier HC4+ 08:55:37 D.S.R.V. Laga 2012  
Heren Gestuurde C Dubbelvier HC4* 08:06:10 Bremen 2018  
Heren Gestuurde C Dubbeldrie HC3* 09:31:37 RV Rijnland 2019  
Heren Gestuurde Dubbeltwee H2* 09:56:40 AROSS 2012  
Heren Dubbeltwee zonder H2x 08:22:41 K.R.&Z.V. de Maas 2013  
Heren Gestuurde Twee H2+ 10:39:49 D.R.V. Euros 2015  
Heren Twee zonder H2- 08:31:47 Combinatie Daventria / R.V. Naarden 2014  
Heren Gestuurde C Twee HC2+ 14:15:32 D.S.R.V. Laga 2018  
Heren C Dubbeltwee zonder HC2x 11:22:20  AROSS  2015  
Heren Gestuurde C Dubbeltwee HC2* 10:16:01 AROSS  2016  
Heren Gestuurde Wherry Dubbeltwee HW2* 11:21:44 DDS 2016  
Heren Skiff H1x 08:16:55 R.V. TOR 2014  
Heren Overnaadse Skiff Hov1x 10:28:19 R.V. TOR 2016  
Heren Volans Skiff Hv1x 10:02:25 A.R.V. de Grift 2014  
Heren Wherry Skiff H1* 12:05:48 R.V. De Laak 2014  
Heren Liteboat Skiff HLite1x 10:20:09 R.V. Naarden 2019  
           
Dames          
Dames Dubbelacht D8* 09:19:07 D.S.R.V. Laga 2015  
Dames Acht D8+ 08:05:47 D.S.R.V. Laga 2016  
Dames C Acht DC8+ 09:51:09 A.R.S.R. Skadi 2016  
Dames Gestuurde Dubbelvier D4* 09:44:19 R.V. De Hertog 2012  
Dames Dubbelvier zonder D4x 10:30:00 D.S.R. Proteus Eretes 2019  
Dames Gestuurde Vier D4+ 10:04:51 D.S.R.V. Laga 2014  
Dames Vier zonder D4- 08:35:40 A.R.S.R. Skadi 2014  
Dames Gestuurde C vier DC4+ 11:00:06 D.S.R.V. Laga  2016  
Dames Gestuurde C Dubbelvier DC4* 13:28:26 RV Rijnmond  2018  
Dames Gestuurde Dubbeltwee D2*      
Dames Dubbeltwee zonder D2x 08:57:29 R.V. Breda 2012  
Dames Gestuurde Twee D2+      
Dames Twee zonder D2-      
Dames C Dubbeltwee zonder DC2x 12:06:12 D.S.R.V. Laga 2016  
Dames Gestuurde C Twee boord DC2+      
Dames Gestuurde C Dubbeltwee DC2* 11:10:44  Thames Valley Skiff Club  2015  
Dames Skiff D1x 08:39:20 R.V. De Laak 2014  
Dames Overnaadse Skiff Dov1x      
Dames Volans Skiff Dv1x 11:47:01 Volans Rowing 2014  
Dames Wherry D1* 16:07:09  A.L.S.R.V. Asopos de Vliet  2015  
           
Mixed          
Mixed Dubbelacht M8* 08:30:17 URV Viking 2019  
Mixed Acht M8+ 08:12:00 D.S.R. Proteus Eretes 2016  
Mixed C Acht MC8+ 13:05:38 TSR Vidar 2019  
Mixed Gestuurde Dubbelvier M4* 08:10:42 R.V. Rijnland 2015  
Mixed Dubbelvier zonder M4x 08:19:18 RV TOR 2019  
Mixed Gestuurde Vier M4+ 09:45:30 Die Leythe 2018  
Mixed Vier zonder M4-      
Mixed Gestuurde C Vier MC4+ 12:13:17 D.S.R.V. Laga 2016  
Mixed Gestuurde C Dubbelvier MC4*  –      
Mixed Dubbeldrie zonder M3- 09:32:09 KDR&ZV 2018  
Mixed Gestuurde Dubbeltwee M2* 10:43:08 R.V. ’t Diep 2013  
Mixed Dubbeltwee zonder M2x 08:15:02 R.V. Breda 2014  
Mixed Gestuurde Twee M2+ 13:09:41 U.S.R. Triton 2015  
Mixed Twee zonder M2- 09:58:30 K.D.R.&Z.V. De Dortsche 2014  
Mixed Gestuurde C Dubbeltwee MC2* 10:30:43 DDS 2016  
Mixed Gestuurde C Twee MC2+ 15:47:36 D.S.R.V Laga 2019  
Mixed C Dubbeltwee zonder MC2x   09:33:21 De Laak  2013  
Mixed Gestuurde Overnaadse Twee Mov2+ 13:32:01 W.S.R. Argo 2019  
Mixed Gestuurde Wherry Dubbeltwee MW2* 08:19:18 BWV de Eem 2019  

OUDE RECORDS Deze records zijn gevaren voordat de lengte van de EY-Parthenon Ringvaart Regatta exact 100 km werd in 2012.

Nummer   Tijd Vereniging Jaar Opmerking
           
Heren          
Heren Dubbelacht H8* 6:07:09 E.R.V. Beatrix 1997 Heren Wereldrecord
Heren Acht H8+ 6:26:55 D.S.R. Proteus Eretes 1988  
Heren Gestuurde  Dubbelvier H4* 6:41:23 R.V. DDS 1990  
Heren Dubbelvier zonder H4x 6:33:30 Donaubund Wien 1992  
Heren Gestuurde Vier H4+ 6:29:43 Union Sportive 1993  
Heren Vier zonder H4- 8:22:25 D.S.R. Proteus Eretes 2002  
Heren Gestuurde Dubbeltwee H2* 8:56:53 R.&Z.V. De Amstel 2001  
Heren Dubbeltwee zonder H2x 7:03:46 Lia Wien 1993  
Heren Gestuurde Twee H2+ 8:18:30 Skadi/Okeanos 2008  
Heren Twee zonder H2- 9:07:12 D.S.R.V. Laga 2011  
Heren Skiff H1x 7:48:29 R.C. Mullheim 1990  
Heren Overnaadse Skiff Hov1x 12:05:21 G.S.R. Aegir 2010  
Heren Wherry H1* 10:33:33 R.&Z.V. De Amstel 1995  
           
Dames          
Dames Dubbelacht D8* 7:56:31 R.V. DDS 2001  
Dames Acht D8+ 7:50:07 A.R.S.R. Skadi 1989  
Dames Gestuurde Dubbelvier D4* 7:25:55 R.V. DDS 1994 Dames Wereldrecord
Dames Dubbelvier D4x 8:44:52 K.A.R.&Z.V. De Hoop 1995  
Dames Gestuurde Vier D4+ 9:20:34 A.L.S.R.V. Asopos de Vliet 1998  
Dames Vier zonder D4-      
Dames Gestuurde Dubbeltwee D2* 9:47:19 R.&Z.V. De Amstel 2010  
Dames Dubbeltwee zonder D2x 8:04:20 R.&Z.V. De Amstel 2005  
Dames Gestuurde Twee D2+      
Dames Twee zonder D2- 9:11:11 A.R.Z.V. Alkmaarsche 2011  
Dames Skiff D1x 8:21:30 Michiel de Ruyter 1998  
Dames Overnaadse Skiff Dov1x      
Dames Wherry D1* 13:38:48 D.R.V. Euros 2010  
           
Mixed          
Mixed Dubbelacht M8* 6:43:32 R.V. De Laak 2000  
Mixed Acht M8+ 7:15:57 R.V. De Laak 1997  
Mixed Gestuurde Dubbelvier M4* 7:54:23 E.S.R. Thêta 1995  
Mixed Dubbelvier zonder M4x 8:18:30 R.V. Roosendaalse 2010  
Mixed Gestuurde Vier M4+ 9:23:49 Asopos/Euros 1997  
Mixed Vier zonder M4-      
Mixed Gestuurde Dubbeltwee M2* 11:35:47 R.V. ’t Diep 2002  
Mixed Dubbeltwee zonder M2x 7:59:51 RIC/Beatrix 2005  
Mixed Gestuurde Twee M2+ 12:10:06 Argo 2004  
Mixed Twee zonder M2- 10:42:00 N.S.R.V. Phocas 2011  
Mixed Gestuurde Dubbelzestien M16*       Langste deelnemend nummer: 32 meter
white gradient